Seyo TDA Nedir?

Derinin tabakalarına iğne yardımı olmadan anti aging aktif bileşenleri yüklenerek uygulanan dünyanın ilk dermotolojik estetik uygulama yöntemidir. Geleneksel kozmetik uygulamalar Stratum Corneama’ya nüfus edemezken Seyo TDA derin cilt katmanlarına aktif maddeler taşır.

Bu sistem bir aplikatör ve TDA uygulama kartuşlarından oluşur. Aplikatör ile maddeler deriye uygulanır. TDA kartuşu içerisinde özel bariyer aşma maddeleri yüksek oksijen ile aktif edilir. Bu aktif edilen maddeler solüsyonu deriyi geçebilecek şekilde uygular. Böylece cilt içeriden yenilenir ve cilt doğal görünümüne kavuşur. Saf oksijen ile cildin altına depolanmış bileşenler cildi besler.

SEYO TDA, çok yönlü bir yaklaşımla tedavi etmeyi öngörür. TDA sisteminin başarısı yalnızca akıllı programlama özelliği ile kullanılan medikal ürünlerden gelmemektedir. Temizleyici yüz masajından başlayarak non-invasive TDA uygulamasına, hücre aktivasyonunu artırıcı yüz maskesine kadar bütün işlemler rahatlatıcı bir SPA keyfi vermektedir. SEYO TDA, normal, olgun ve tahriş olmuş cilt tiplerine uygun olarak farklı anti-aging tedavi seçenekleri sunmaktadır. İster kısa öğle yemeği molasında, ister akşam iş bitiminde SEYO TDA seansları ile güzelliğinize ara vermezsiniz.